niedziela, 08 lipiec 2012 05:19

Dopasuj kosmetyki do swojego charakteru Featured

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Duży wpływ na to, jak o siebie dbamy, ma nasz styl życia, zawód, a także temperament i upodobania. Sprawdź jaka jesteś, a my specjalnie dla ciebie dobierzemy odpowiedni program pielęgnacji.

Niecierpliwa

 

Tuż po przebudzeniu natychmiast wstajesz z łóżka, bierzesz prysznic. Doskonale odpoczywasz, gdy jesteś na spacerze. Kupując stroje, wybierasz te, których nie trzeba prasować. Kosmetyk, którego nie lubisz: lakier do paznokci, który bardzo długo schnie. Kosmetyk, bez którego nie możesz się obyć: błyskawicznie działające serum.

Powinnaś poszukać kosmetyków, które mają wiele zastosowań. Z pewnością przyda ci się szampon z odżywką albo oliwka do mycia ciała, która jednocześnie nawilża skórę. Cenny czas zaoszczędzisz także używając maseczki, której nie trzeba zmywać. Nie lubisz godzinnych seansów w łazience, zrezygnuj więc z kąpieli na rzecz prysznica, a co za tym idzie kupuj kosmetyki pod prysznic, które różnią się znacznie od tych przeznaczonych do długich kąpieli. Do makijażu używaj trwałych kosmetyków. Zafunduj sobie też wygodną fryzurę, którą łatwo i szybko ułożysz.

 

Ciekawska

 

Tuż po przebudzeniu sprawdzasz, jaka jest za oknem pogoda. Doskonale odpoczywasz, gdy buszujesz w perfumerii albo w drogerii. Kupując stroje, zawsze kierujesz się najnowszymi trendami mody. Kosmetyki, których nie lubisz: krem, do którego nie dołączono ulotki. Kosmetyki, bez których nie możesz się obyć: wszelkie nowości.

Powinnaś wybierać kosmetyki, które są przeznaczone dla twojego rodzaju cery i włosów, mimo że kochasz sprawdzać wszystko. Pamiętaj, by nie eksperymentować z każdą kosmetyczną nowością. Nim kupisz drogi preparat, poproś o jego próbkę i sprawdź, czy ci odpowiada.

 

Wybredna

 

Tuż po przebudzeniu długo zastanawiasz się, w co się ubrać. Doskonale odpoczywasz, gdy wieczorem oglądasz wybitny film. Kupując stroje, zwracasz uwagę na jakość tkaniny, z której są uszyte. Kosmetyk, którego nie lubisz: każdy w brzydkim opakowaniu. Kosmetyk, bez którego nie możesz się obyć : pomadka i perfumy.

Powinnaś zwracać uwagę nie tylko na opakowanie kosmetyku, ale także na to, jakie ma składniki i działanie. Pamiętaj, że dobre i wyjątkowe, nie musi znaczyć drogie. Z pewnością ucieszy cię kosmetyk, który pielęgnuje skórę i jednocześnie sprawia, że ciało pięknie połyskuje. Używaj więc rozświetlających kremów i balsamów.

 

Praktyczna

 

Tuż po przebudzeniu wietrzysz mieszkanie i kilka minut poświęcasz na gimnastykę. Doskonale odpoczywasz, gdy robisz coś pożytecznego, np. gotujesz. Kupując stroje, zwracasz uwagę na ich cenę i przydatność. Kosmetyk, którego nie lubisz: krem, który kosztuje majątek. Kosmetyk, bez którego nie możesz się obyć: samodzielnie przygotowana maseczka.

Powinnaś jak najczęściej korzystać z dobrodziejstw natury. Maseczki, toniki i odżywki przygotowane  domowym sposobem są wyjątkowo tanie i naprawdę skuteczne. Kupując gotowe kosmetyki, poszukaj tych zawierających wyciągi roślinne i owocowe.

 

Skrupulatna

 

Tuż po przebudzeniu szczegółowo planujesz cały dzień. Doskonale odpoczywasz, gdy jesteś u kosmetyczki albo u masażysty. Kupując stroje długo nie możesz dokonać wyboru, oglądasz je dokładnie. Kosmetyki, których nie lubisz: krem albo szampon  typu 3 w 1. Kosmetyki, bez których nie możesz się obyć: peeling i olejek do masażu.

Powinnaś stworzyć sobie domowy salon piękności. Zatroszcz się o to, by twoja łazienka była przytulna, ciepła, dobrze oświetlona. Niech stoją w niej zapachowe świece, które będziesz mogła zapalić na czas relaksującej kąpieli. Zaopatrz się nie tylko w kosmetyki do pielęgnacji, ale także przybory do masażu, peelingu, układania włosów. Na makijaż przeznacz ok. 20 minut. Tylko wówczas zrobisz go dokładnie.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM