Parabenami nazywamy drobne bezbarwne , bezzapachowe kryształki, które są esterami kwasu parahydroksybenzoesowego i
niedziela, 07 marzec 2010 15:23

Wieczne miasto

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Niejednokrotnie podkreślano, że wybór perfum to kwestia indywidualna. Stwierdzeniu nie sposób odmówić racji, jednak warto pamiętać, że to kobiety perfumują się dla siebie, zaś mężczyźni - głównie dla kobiet, stąd to właśnie ich zdanie przy wyborze męskiego zapachu liczy się najbardziej. A skoro o mężczyznach mowa, tym razem będzie o perfumach właśnie dla panów.  Misteri di Roma to perfumy, których kupno z pewnością warto rozważyć. To idealny prezent dla ojca, męża, chłopaka...

 

 

 

Laura Biagiotti Misteri di Roma - zgodnie z najnowszymi trendami - to nie odrębne perfumy, a nowe wcielenie wcześniej znanego zapachu Roma. Po szesnastu latach niepodzielnego panowania nad wiecznym miastem, klasyczne perfumy zmuszone zostały ustąpić - nowa kompozycja ma jeszcze bardziej interesujący charakter, który zarówno spodoba się dotychczasowym zwolennikom, ale także pozwoli przyciągnąć dużą grupę nowych.

 

Wspomnienie imperium

 

Misteri di Roma to zapach, który łączy tajemnicze piękno klasycznego Rzymu z typowo nowoczesnymi męskimi cechami - emocjonalnością i wrażliwością. To perfumy dla mężczyzn, którzy nie wstydzą się okazywać uczuć, co nijak nie umniejsza przecież ich męskości. Kompozycja to także esencja różnorodności - każdy, kto choć przez moment był w Rzymie, ma pojęcie, na czym polega wielokulturowa aura wiecznego miasta.

 

Orzeźwiające, tajemnicze nuty dodają perfumom elegancji, nie zabierając w zamian nic z typowo męskiego charakteru. Kompozycja rozpoczyna się dynamicznie, nieco optymistycznie nutami grejpfruta, bergamotki i mandarynki. Po nich następuje zmysłowa linia serca, a w niej nuty piżma i heliotropu, które wzbogacają zapach o silny akcent ducha przygody. Podstawa kompozycji należy natomiast do połączenia nut paczuli, ambry, drewna sandałowego i drewna cedrowego. Dzięki niemu zapach otrzymuje ciepły, zmysłowy charakter.

 

 

 

Rzecz gustu

 

Woda toaletowa dostępna jest w 40, 75 i 125 ml flakonach, których oryginalny kształt pozostał niezmieniony od czasu zapachu Roma. Oprócz wody, w serii zapachowej znalazł się płyn po goleniu (75 ml), balsam po goleniu (75 ml), żel pod prysznic (200 ml) oraz dezodorant w sztyfcie (75 ml).


Czy Misteri di Roma od Laury Biagiottito dobry wybór? Cóż... Ma wiele znaczących zalet - przede wszystkim zapach jest mało rozpowszechniony, przez co daje poczucie wyjątkowości i odrębności. Już samo to powinno wystarczyć, by poważniej zastanowić się nad zakupem - o oryginalność w dzisiejszych czasach jest coraz trudniej, a Laura Biagiotti jakby znalazła idealnie rozwiązanie...

More in this category: « Pomarańczowo Młodsza Miss Dior »
Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM