wtorek, 04 maj 2010 21:23

Versace Pour Femme

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

W świecie perfum sukces można osiągnąć na wiele sposobów, z których większość wyraża się w spotach reklamowych na godzinę. Co jednak symptomatyczne, nie wszystkie najgłośniej reklamowane perfumy również najlepiej się sprzedają. Czyżby nastała era konsumenckiej asertywności? Wątpliwie, niemniej zawsze to krok w dobrym kierunku. Na reakcję producentów nie trzeba było, oczywiście, długo czekać.

 

 

 

Pierwsza "w bój" ruszyła Donatella Versace, deklarując, że "zamierza zaprezentować zupełnie nowy rodzaj zapachu, który byłby modny, świeży i kobiecy, ale jednocześnie klasyczny". Tak właśnie powstały perfumy nazwane po prostu Versace - kompozycja, która na rynku pojawiła się pierwszego kwietnia 2007 i - z powodzeniem - utrzymuje się na nim do dziś.

 

Kwiatową kompozycję rozpoczynają nuty guawy, czarnej porzeczki, wisterii i lilaka. W sercu zapachu znalazło się połączenie lilii wodnej, jaśminu i orchidei, zaś w podstawie - nuty wetywerii, piżma, cedru i drzewa kaszmirowego. Oryginalny, niepodyktowany żadnymi schematami wybór składników zaprocentował zapachem nowoczesnym i hipnotyzująco wręcz kobiecym.

 

I choć dzisiaj - gdy czyta się skład - kompozycja może nie wydawać się najoryginalniejsza, to pamiętać należy, że Versace to bardzo udany zapach - bądź co bądź - sprzed już trzech lat. Nic zatem dziwnego, iż znalazł cały szereg mniej lub bardziej udanych naśladowców.

 

Tymczasem godny uwagi jest również flakon Versace - prosta forma nabrała monumentalnego niemal wyrazu. Grube szkło zwieńczono srebrnym metalowym korkiem, u którego dołu poprowadzono motywy wzorowane na starożytnej Grecji. Prawdziwą wisienką na torcie, tudzież ozdobą na flakonie, jest, wygrawerowany na metalowej tarczy po obu stronach flakonu, wizerunek meduzy.

 

 

Do sprzedaży perfumy Versace trafiły w 30, 50 oraz 100 ml flakonach wraz z całą serią kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała.

More in this category: « Maria Sharapova Arrogance Mix »
Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM