poniedziałek, 19 kwiecień 2010 22:18

Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Na morską przygodę zdaje się zapraszać Tommy Hilifiger. Kotwica zdobiąca flakon damskiej wersji i ster okrętowy na męskiej w interesujący sposób zachęcają do wypróbowania najnowszych kompozycji - Tommy Girl Summer 2010 oraz Tommy Summer 2010. Obie wersje to, jak zapewnia producent, idealna para na letnie przygody, dni pełne słońca schładzane delikatnie ożywczym powiewem morskiej bryzy.

 

 

 

 

Tommy Girl Summer 2010

 

Damska wersja perfum zainspirowana została wolnością i nieograniczoną przestrzenią, jakie daje dalekomorski rejs. To także siła natury, którą czasem trzeba pokonać, a czasem zwyczajnie wykorzystać, by dotrzeć do zaplanowanego portu. W kwiatowej kompozycji Tommy Girl Summer 2010znalazły się nuty sycylijskiej bergamotki, marokańskiej akacji, kwiatu moreli, cedru oraz ambry. Woda toaletowa dostępna jest w 100 ml flakonach.

 

Tommy Summer 2010

 

W męskiej wersji, Tommy Summer 2010 to drzewno-aromatyczna kompozycja, którą nie sposób przeoczyć. Zapach, zbliżony nieco do Kenzo Pour Homme, obiecuje najpiękniejszą przygodę, której sprostają tylko nieliczni mężczyźni. Tommy Summer 2010 to propozycja dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą od życia i nie rezygnują z zaplanowanych celów z byle powodu czy pierwszej przeciwności. To zapach dla mężczyzn, którzy za każdym razem dopływają do wyznaczonego portu. Niezależnie od sztormu. W kompozycji znalazły się nuty jaśminu, paczuli, cedru oraz szałwii muszkatołowej. Tak jak i w przypadku damskiej wersji, dostępna jest 100 ml woda toaletowa Tommy Summer 2010.

 

Najnowsza, bądź co bądź limitowana kolekcja, to jedna z najciekawszych "morskich" propozycji ostatnich lat. Mimo żywiołowości, ma w sobie także subtelną duszę. Coś, czego brakuje chociażby typowo pierwotnym Baldessarini del Mar.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM