poniedziałek, 19 kwiecień 2010 19:01

Thierry Mugler Sunessence Edition

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Coraz mocniej świecące słońce i stale rosnące temperatury na dobre zawładnęły wyobraźniami projektantów, zaś kolejne "letnie edycje" wyrastają jak grzyby po deszczu. Marketingowej tendencji poddał się także Thierry Mugler, tworząc kolekcję Sunessence Edition - nowe wersje trzech najbardziej znanych zapachów projektanta - Alien, Angel oraz A*Men. (Dop.: Wszystkie zgodnie ze starą rynkową zasadą głoszącą, że krótka, ale chwytliwa nazwa jest najlepszym kluczem do sukcesu).

 

 

 

 

Thierry Mugler  Alien Sunessence Edition Saphir Soleil

 

Różowo-pomarańczowy flakon o intrygującym, "tradycyjnie nietradycyjnym" kształcie kryje w sobie kryje w sobie perfumy, które - oparte na znanych Alien - akcentują przede wszystkim udział ambry, grejpfruta i kwiatu tiary. Co jednak ciekawe, nacisk na takie a nie inne nuty poskutkował całkowitą odmianą charakteru kompozycji, która teraz jest wyraźnie mniej agresywna, w zamian otrzymując nieco szyku i klasy. Thierry Mugler  Alien Sunessence Edition Saphir Soleilto idealna propozycja na ciepłe letnie wieczory. Od marca 2010 w sprzedaży znajduje się 60 ml woda toaletowa.

 

Thierry Mugler  Angel Sunessence Edition Bleu Lagon

 

Nowe wydanie słynnej gwiazdy Thierry'ego Muglera w pełni odzwierciedla charakter poprzednika, obejmując go dodatkowo lżejszą, świeższą aurą. Kompozycję oparto o połączenie nut karamboli, paczuli, imbiru oraz wanilii, co sprawiło, że perfumy nabrały jeszcze przyjemniejszego, ciepłego blasku, zachowując jednocześnie pełnię świeżości. Co ciekawe, Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon zbiera recenzje nawet bardziej pochlebne niż poprzednik, co świadczy o tym, że - mimo iż to tylko limitowana edycja - projektanci postarali się o coś więcej niż tylko nowe opakowanie i przedłużoną nazwę. W sprzedaży dostępna jest 50 ml woda toaletowa.

 

Thierry Mugler  A*Men Sunessence Edition Orage d'Ete

 

Ostatnie, a zarazem pierwsze męskie perfumy z kolekcji Sunessence to wariacja na temat doskonale znanych i chwalonych A*Men. Intrygującą kompozycję oparto głównie na drzewnych nutach, którym towarzyszą wpływy paczuli, kawy oraz przypraw. To właśnie dzięki nim perfumy Thierry Mugler  A*Men Sunessence Edition Orage d'Ete cieszą się niepowtarzalnym charakterem pełnym ciepła i słonecznego blasku. To jednocześnie także przykład rewelacyjnego wyważenia i harmonii pomiędzy dwiema ideami - ciepłej zmysłowości i letniego orzeźwienia. Dostępna jest 100 ml woda toaletowa.

 

Jakkolwiek większość "letnich edycji znanych zapachów" należałoby traktować raczej z pobłażaniem, jako czysto marketingową zagrywkę producenta, o tyle Sunessence Edition to kolekcja doprawdy godna uwagi. Wszystko to za sprawą daleko idących zmian, które nadały nowym wersjom niepowtarzalnego charakteru. Szczęście w nieszczęściu

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM