×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1487.
Print this page
poniedziałek, 03 maj 2010 12:22

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys, Pivoine, Violette, The Rose Angel.

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Angel Garden Of Stars - taką nazwę nosi jedna z najciekawszych kolekcji zaprezentowanych przez Thierry'ego Muglera. Trzy kompozycje - Le Lys, Pivoine Angel i Violette Angel - wprowadzono na rynek w 2005 roku, zaś czwarta, ostatnia - La Rose Angel - już w 2006.

 

 

 

Angel Garden Of Stars - Le Lys

 

Le Lys, dzieło Christine Nagel, to interesująca kwiatowo-orientalna kompozycja, której nie brakuje uroku ani charakteru. Zapach tworzą owocowe nuty, którym - w górnej linii - towarzyszy połączenie hiacyntu, lilii wodnej i konwalii. Serce kompozycji powstało w oparciu o nuty gałki muszkatołowej, miodu i kminku, podstawa natomiast składa się z tradycyjnego połączenia ambry, paczuli i wanilii.

 

Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel

 

Druga z kompozycji anielskiego ogrodu gwiazd, Pivoine Angel, łączy nuty peonii, paczuli, czarnego pieprzu, wanilii, konwalii i róży. Zapach wykreował Olivier Cresp.

 

Angel Garden Of Stars - Violette Angel

 

Orientalno-kwiatowa kompozycja Violette Angel, dzieło Francoise Caron, rozpoczyna się nutami cukru, hiacyntu i liści fiołka. Serce zapachu zajmują akordy drzewne, którym towarzyszą akcenty fiołka, podstawa natomiast jest zasługą paczuli, mąkli tarniowej i wanilii.

 

Angel Garden Of Stars - The Rose Angel

 

Wreszcie ostatnia z kompozycji, porażająco piękna The Rose Angel, to dzieło Oliviera Cresp. Róża, dotąd słodka i delikatna, w The Rose Angel ujawnia kolce, nadając perfumom niepowtarzalnie drapieżnego charakteru.

 

 

Zapach budują nuty różowego pieprzu i bergamotki w pierwszej linii, śliwki i róży w sercu oraz wanilii, paczuli, gorzkiej czekolady, karmelu i kumaryny (związek chemiczny) w podstawie.

 

Wszystkie kompozycje z kolekcji zamknięto w "drapieżnych", charakterystycznych dla innych propozycji Thierry'ego Muglera, flakonach z przezroczystego szkła.

 

Podsumowując, "Anielski ogród gwiazd" Thierry'ego Muglera to idealna kolekcja perfum dla kobiet, które nie boją się zapachów z charakterem. Kobiet, które wiedzą, czego chcą od życia, a drobne przeciwności losu nie są w stanie pokrzyżować im planów. Jednak kobiety, które obawiają się, że charakter perfum je przytłoczy, lepiej niech pozostaną przy kompozycjach Celine Dion.

Related items