piątek, 23 kwiecień 2010 15:35

Shakira Amuleto

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Do panteonu gwiazd cieszących się własną linią perfum dołączyła pod koniec 2008 roku  także Shakira, kolumbijska piosenkarka niegdyś ciesząca się w Polsce ogromną popularnością. Głównia za sprawą dwóch hitów - Whenever, wherever i Underneath your clothes. Gdy popularność obu tych piosenek nieco przebrzmiała, przygasła także i gwiazda Shakiry.

 

 

 

Choć do szerszego grona odbiorców perfumy trafić miały już z początkiem 2009 roku, to wciąż ich zakup graniczy z cudem. Znacznie więcej niż o zapachu, wiadomo natomiast o flakonie. Piosenkarka zaprojektowała go osobiście, nadając mu kształt klejnotu, z niedużym amuletem, który - osobno - może być traktowany jako wisiorek. Opalizujący materiał, z jakiego wykonano butelkę, pokrywa się czerwonymi niuansami. Nazwę - Amuleto - Shakira również wybrała sama. Godny podziwu wkład pracy. Co zaś o samym zapachu? Ma - bo jakżeby inaczej - łączyć w sobie wielowątkowość charakteru piosenkarki - duszę, latynoską zmysłowość i egzotyczny, arabski temperament.

 

 

 

Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że coś poszło nie tak. Perfumy Celine Dion czy Beyonce znane są i dostępna na całym świecie. O Amuleto krążą natomiast tylko legendy. Co do prawdziwego celu tworzenia perfum Shakiry nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Pieniądze popularność, ale także swego rodzaju awans w hierarchii gwiazd - nie każda może przecież poszczycić się własną linią perfum.  Czyżby całe przedsięwzięcie okazało się falstartem.

More in this category: « Escada Desire Me Puma Urban Motion »
Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM