sobota, 17 kwiecień 2010 00:28

Sarah Jessica Parker SJP NYC

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

"W znacznej mierze inspiracją było to, co dopiero teraz odbieram jako wrażenie, które ogarniało ludzi, kiedy spoglądali na Carrie Bradshaw wolno idącą ulicą. Jakie uczucia budziło to zarówno w Carrie, jak i w widzach - prawdziwy zew wolności i możliwości, miłość Carrie do miasta wokół i, oczywiście, mody."

 

 

 

 

"Początkowo planowaliśmy stworzyć po prostu coś dla zabawy. Chcieliśmy zamknąć imprezę w butelce, po czym odbić ją na opakowaniu, popartym prawdziwą dawką fantazji, zabawy i radości życia. I wtedy powstało NYC, zaś poręczność i moda odegrały najważniejszą rolę podczas projektowania opakowania, jak i całego przedsięwzięcia". Tyle do powiedzenia ma Sarah Jessica Parker. Mowa zaś oczywiście o SJP NYC,  najnowszych perfumach w kolekcji amerykańskiej aktorki.

 

Kompozycja NYC (a więc New York City) rozpoczyna się nutami osmanthusa, mandarynki, pomarańczy i dzikiej truskawki. Owocowy początek stanowi symboliczną uwerturę dla kwiatowego serca zapachu - nut gardenii, kapryfolium oraz róży. Głębia kompozycji to natomiast klasyczne połączenie nut piżma, wanilii i drzewa sandałowego z niecodziennym dodatkiem rumu. Warto wspomnieć, że takie a nie inne połączenie składników to zasługa Honorine Blanc z Firmenich, autorki chociażby Cacharel Scarlett, Ralph Lauren Polo Explorer czy Usher Usher.

 

Zatem NYC to kwiatowo-owocowe perfumy, które zaskakują elegancką aurą i zbalansowanym składnikom, które w żadnym wypadku nie gryzą się ze sobą, zamiast tego doskonale uzupełniając się nawzajem.

 

Woda toaletowa SJP NYC dostępna będzie we flakonach o pojemności 15, 30 oraz 60 ml. Ponadto, w linii ukaże się także balsam do ciała, zaś oficjalny debiut kolekcji miał miejsce pod koniec 2009 roku.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM