piątek, 23 kwiecień 2010 16:50

Rubino Cosmetics Room 726 - Red, Black, White

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

W 2009 roku firma Rubino Cosmetics zdecydowała się podjąć współpracę z debiutującym "nosem", Federicą Isoardi. Efektem tego jest kolekcja Room 726 - trzy kompozycje typu unisex obdarzone niepowtarzalnie głębokim, symbolicznym charakterem. Wszystkie zamknięte zostały we flakonach o kształcie obróconego o 45 stopni serca - białym, czerwonym i czarnym.

 

 

 

726 nie jest bynajmniej liczbą przypadkową. Siódemka odzwierciedla przywiązanie, dwójka - dwoistość, parę ludzi, zaś szóstka to symbol pasji. Tak jak i cyfry, równie starannie dobierano składniki kompozycji - dwojakiego charakteru tak, by łączyły w sobie kobiecy urok z siłą męskości. Koniec końców, powstały połączenia z pewnością unikatowe.

 

Room 726 White

 

Pierwsza z kolekcji, kompozycja Room 726 White, składa się z nut jaśminu, ylang-ylang, róży i konwalii w górnej linii, piżma, ambry i bobu tonka w sercu oraz drzewa sandałowego, paczuli cedru i wanilii w podstawie.

 

Room 726 Red

 

W czerwień ubrano piżmowo-pudrową kompozycję, która rozpoczyna sie nutami konwalii, jaśminu, róży oraz ylang-ylang. Jej serce - nietypowo - oparto na nutach piżma, ambry, cynamonu i bobu tonka, podstawę natomiast - na nutach drzewa sandałowego, paczuli i wanilii. Inspirujące połączenie odwdzięcza się naprawdę interesującym, niepodobnym do niczego innego zapachem.

 

Room 726 Black

 

Czarne serce zawiera kompozycję opartą na połączeniu świeżych przypraw i kwiatów. W górnej linii znalazły się nuty cytryny i eukaliptusa. W sercu - lawendy, konwalii, sosny i goździka. W podstawie natomiast nuty drzewa sandałowego, paczuli, piżma i... borowika szlachetnego.

 

Eukaliptus, sosna, borowik? Już sam udział tychże nut świadczy o tym, jak niezwykłe są perfumy Room 726 Black. A to przecież tylko jedna z trzech kompozycji w kolekcji...

 

Wszystkie trzy wody perfumowane dostępne są w sprzedaży w 50 ml wersjach

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM