piątek, 23 kwiecień 2010 13:38

Puma Urban Motion

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Jest na rynku kilka firm, które - zaczynając od odzieży sportowej - bardzo szybko poszerzyły zakres swojej działalności. To oczywiście Adidas czy Nike, ale także Puma - firma, która z perfumami dość intensywnie związana jest już niemal od dziesięciu lat. Wprawdzie jednak są to perfumy z najniższej półki - w większości przypadków takie nieco droższe dezodoranty do stosowania na co dzień. Czy Urban Motion, para zapachowa zaprezentowana w 2009 roku, zmieni to wrażenie?

 

 

 

 

Ma na to znikome szanse. Zresztą nikomu chyba tak naprawdę na tym nie zależy. Perfumy mają po prostu sprzedawać się dobrze, a to, czy ktoś postawi je na jednej półce z Armanim, czy La Rive* to dla dyrektorów Pumy sprawa drugorzędna.

* - Szczyt upodlenia.

 

Zatem Urban Motion to zapachy z założenia dla młodzieży. Jak zapowiada sam producent, "dla ludzi, dla których miasto jest sceną, Urban Motion jest zapachem". Trudno o trafniej określoną grupę docelową.

 

Urban Motion for Her

 

Damska wersja zapachu, Urban Motion for Her, rozpoczyna się nutami ananasa, mandarynki i yuzu, które po chwili ustępują miejsca sercu kompozycji - nutom maliny, gruszki i kwiatu jabłoni. W głębi czeka jeszcze tradycyjne połączenie nut wanilii, ambry i piżma. Generalnie rzecz biorąc, damska wersja zapachu należy do kategorii "łatwych, lekkich i przyjemnych", co jednak jej bynajmniej nie uwłacza. Przecież wcale nie zamierzała aspirować wyżej. Dla młodych dziewczyn, które jeszcze w życiu zdążą nanosić się garsonek i żakietów, Urban Motion to propozycja idealna. Jak natomiast przedstawia się męska wersja kompozycji?

 

 

 

Urban Motion for Him

 

Urban Motion for Him prezentuje ten sam styl, co jego damski odpowiednik. Charakter perfum schlebia najprostszym gustom - to zapach silny, typowo sportowy wręcz, któremu brakuje głębi. Z tym tylko, że głębi od perfum Pumynikt przecież nie oczekuje.

 

Kompozycja składa się z nut mandarynki, melona i mięty w górnej linii, brzozy, zielonego jabłka, rozmarynu i tymianku w sercu oraz ambry, francuskiego labdanum i drzewnych akordów w głębi.

 

Podsumowując, cała kolekcja Urban Motion może się podobać. To zapachy stworzone z myślą o określonej grupie odbiorców, które nie próbują na siłę atakować innych segmentów rynku. I chwała im za to.

 

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM