środa, 01 grudzień 2010 23:00

Provocative Woman Elizabeth Arden

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(1 Vote)

Jaka jest kobieta prowokująca? Czy jest ubrana w skąpą mini i białe kozaczki (ewentualnie lateksowe sandałki), ma na twarzy pół stoiska z najtańszą „kolorówką”, na jej ustach często goszczą słowa popularnie uważane za wulgarne oraz robi wokół siebie tyle szumu co kilka rojów pszczół?

 

 

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie o takiej prowokacji mówimy.

 

Mężczyźni lubią prowokację w dobrym stylu. Elegancję, klasykę i powab, ukrytą za śliskimi, powiewającymi na wietrze tkaninami. Aurę subtelności, zmysłowości i piękna. Przypadkowo opuszczone ramiączko od sukienki. Niesforny kosmyk włosów, wysunięty z misternie ułożonego koka. Gładka skóra i przede wszystkim wspaniały zapach (przecież dama najpiękniejsza i najbardziej kusząca jest wtedy, kiedy leży i pachnie) – to jest właśnie Provocative Woman od Elizabeth Arden.

Zapach jest intrygujący od samego początku. Rozpoczyna się połączeniem aromatów wodnego lotosu, pigwy i imbiru – mieszanki rozgrzewającej, wprawiającej skórę i zmysły w przyjemnie ciepłe drżenie. Jak dobrze wiadomo, na ciepłej skórze wszystko czuć intensywniej, tak więc nuty głowy doskonale przygotowują ciało do dalszej części perfum.

 

W nucie serca zawiera się frezja, kwiat powszechnie uważany za bardzo delikatny i subtelny w wyglądzie, ale mocny i intensywny zapachowo. Frezja połączona jest z wodnym lotosem oraz orchideą, ale również papają, która nadaje tej części zapachu pewną świeżość, owocową słodkość i przyjemne orzeźwienie.

 

Natomiast w nucie głowy ujawnia się biały piasek, drzewo Hinoki oraz czerwona ambra – w tych komponentach tkwi siła i trwałość zapachu. Te aromaty zamykają mieszankę w sposób orientalny, zmysłowy i po prostu – zaskakująco piękny.

 

To oczywiste, że wszystkie perfumy na różnych kobietach pachną inaczej, jednak jedno jest pewne – Provocative Woman to zapach wydobywający kobiecość, seksapil. Mocno orientalny i dość intensywny, ale „trzymający się” przy skórze nadaje tajemniczości, wywołuje pożądanie, pobudza wyobraźnię. Świetny dla tych, które chcą zaakcentować swoje piękno.

 

 

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM