niedziela, 18 kwiecień 2010 11:41

Paul Smith Rose Summer Edition

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Róża od lat stanowi inspirację najlepszych perfumiarzy. To jeden z najszlachetniejszych, a jednocześnie najpiękniejszych składników, po który z powodzeniem sięgają różnoracy twórcy. Najciekawsze jednak, że róża - mimo swej uniwersalności - nigdy nie traci charakteru.

 

 

 

 

Nie ginie w mocniejszych kompozycjach, ale nie przeważa delikatnych. Kiedy trzeba stanowi przyjemny dodatek, a kiedy indziej decyduje o sile i charakterze całego zapachu. Nic zatem dziwnego, że i Paul Smith zdecydował się sięgnąć po różę, na niej właśnie opierając bardzo interesujące perfumy. Nie mniej interesująca jest ich letnia edycja - zaprezentowane w styczniu 2010 roku Paul Smith Rose Summer Edition.

 

Acqua di Parma Magnolia Nobile, Burberry London, Armani Code, Gucci Rush, perfumy Etat Libre i Van Cleef & Arpels... -  lista zasług Antoine Maisondieu, twórcy kompozycji Rose Summer Edition jest długa. To chyba najlepsza rekomendacja dla najnowszej propozycji Paula Smitha.

 

Rose Summer Edition rozpoczynają się bardzo nietypową linią głowy, powstałą z połączenia nut fiołka, liści czarnej porzeczki i arbuza. Nieco bardziej tradycyjna linia środka składa się z nut irysa, różanego absolutu i herbaty, zaś całość kompozycji oparto na podstawie z piżma, ambry oraz drzewa sandałowego. Tak powstałe perfumy cechują się niepowtarzalnym charakterem radości i otwartości, bowiem Rose Summer Edition to zapach dla optymistek, co dodatkowo podkreśla żółty kolor zarówno flakonu, jak i całego opakowania.

 

Najnowsza propozycja Paula Smitha to perfumy typowo letnie - charakterystycznie ciepłe, a jednocześnie orzeźwiające. Jak delikatny podmuch chłodnego wiatru w upalne popołudnie. Tym niemniej, perfumy te z powodzeniem stosować można na każdą okazję, niezależnie od pory dnia, roku czy charakteru spotkania.

 

Woda toaletowa Paul Smith Rose Summer Editionw sprzedaży znajduje się w 100 ml flakonach.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM