sobota, 17 kwiecień 2010 00:16

Moschino Toujours Glamour

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(3 votes)

Moschino, producent zapachów co najmniej oryginalnych, na czerwiec 2010 zapowiedział debiut kolejnej kompozycji, Toujours Glamour. Czy najnowsze perfumy podtrzymają tradycyjny powiew świeżości i zamiłowanie do ekstrawagancji? Czy Tojours Glamour to perfumy w stylu, do którego przyzwyczaił fanów producent?

 

 

 

 

Tojours Glamour to z założenia następca Glamour, kwiatowej kompozycji z października 2008, która już - po prawdzie - nie do końca wpisywała się w utarty schemat Moschino, producenta perfum lekkich i orzeźwiających. Głęboki charakter Glamour otworzył drogę domu mody do zupełnie nowej klienteli. I to właśnie z myślą o niej powstało najnowsze dzieło Moschino.

 

Kompozycja Tojours Glamour rozpoczyna się nutami kardamonu, czerwonej porzeczki i liści fiołka, które tworzą intrygującą linię głowy. Serce zapachu to zasługa połączenia jaśminu, konwalii i migdałów - mieszanki urzekającej, mieszanki której nie sposób się oprzeć. W głębi kompozycji czekają jeszcze nuty piżma, benzoiny oraz heliotropu, dając całemu zapachowi solidną podporę.

 

Perfumy Tojours Glamour cechują się niepowtarzalnym, głęboko romantycznym, wręcz uwodzicielskim charakterem, o którym nie sposób zapomnieć. To z pewnością - w przeciwieństwie do większości kompozycji Moschino - propozycja powstała z myślą o romantycznych wieczorach we dwoje i innych specjalnych okazjach.

 

Woda toaletowa Moschino Tojours Glamour dostępna będzie w 30, 50 oraz 100 ml flakonach znanych z poprzedniej wersji, Glamour, aczkolwiek ozdobionych granatowymi akcentami, tak samo zresztą jak zewnętrzny kartonik. W serii Tojours Gamour znalazł się także cały komplet kosmetyków - balsam do ciała, żel do kąpieli i perfumowany dezodorant.

 

Tojours Glamour to perfumy, którym daleko do tradycyjnego stylu Moschino. Trudno jednak w jakimkolwiek stopniu uznać to za wadę. Zwłaszcza w czasach, kiedy rynek wymaga od producentów uniwersalności i godzenia coraz sprzeczniejszych gustów

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM