poniedziałek, 19 kwiecień 2010 22:45

Monsoon Elation

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(2 votes)

Monsoon to stosunkowo młoda firma w branży perfumeryjnej, bowiem jej rynkowy debiut przypadł na rok 2008, kiedy to zaprezentowano kompozycję o takiej samej nazwie. Orientalno-kwiatowy zapach cieszył się dużym powodzeniem. Nie na tyle jednak dużym, by na dłużej zaistnieć w świadomości klientów, kojarzących firmę głównie za sprawą odzieży i akcesoriów.

 

  

 

Na kwiecień 2010 zaplanowano prezentację Elation, drugich perfum Monsoon. Kwiatowa kompozycja tętni życiem, zaś starannie dobrane nuty dodają jej blasku i splendoru. Zapach rozpoczyna się nutami cytrusów, herbaty i frezji, które po chwili ustępują miejsca sercu - nutom róży i kwiatu jabłoni. Podstawę natomiast oparto na drzewnych akordach i nutach piżma. Zgodnie z niepisaną zasadą, także i perfumy Elation cieszą się lekkim, wyraźnym i orzeźwiającym otwarciem, które z czasem ustępuje cieplejszym, głębszym nutom serca i podstawy.

 

Na koniec jeszcze flakon, który - by oddać sprawiedliwość - wygląda jak przerośnięta butelka lakieru do paznokci. Gustowny, aczkolwiek ktoś niewyspany mógłby się pomylić.

 

W sprzedaży ma się znaleźć 50 ml woda toaletowa.

 

Generalnie, każdy debiut cieszy. Taki, który nie ma w nazwie "limitowana edycja" cieszy podwójnie. To dopiero drugie perfumy w wykonaniu firmy Monsoon, ale już teraz widać, że producent zmierza w dobrym kierunku i, gdyby miał naprawdę poważne zamiary wobec branży perfumeryjnej, powinien zajść naprawdę daleko. Pytanie tylko, czy perfumy to nie jedynie dodatek dla zwiększenia popularności odzieży Monsoon?

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM