poniedziałek, 19 kwiecień 2010 18:16

Mexx First Sunshine

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Niemiecki producent kosmetyków, firma Mexx, nie cieszy się na polskim rynku przesadnym uznaniem. Zupełnie niesłusznie, zresztą. Ich jakość wcale nie ustępuje światowej czołówce, zaś ceny należą do stosunkowo przyjaznych nadwerężonemu, konsumenckiemu portfelowi. Od debiutu najsłynniejszej pary perfum niemieckiej firmy, Mexx Woman i Mexx Man, minęło już dziesięć lat. Tę właśnie rocznicę producent zdecydował się uczcić wypuszczając na rynek nową, limitowaną parę kompozycji First Sunshine.

 

 

 

Mexx First Sunshine Woman to kompozycja złożona z całej palety nut - od bergamotki, przez cytrynę, mandarynkę i pomarańczę, aż po czarną porzeczkę w linii głowy. Delikatne, ale symptomatyczne serce zapachu to dzieło połączenia nut jaśminu, róży, konwalii i heliotropu, zaś klasyczna podstawa - nuty piżma, drzewa sandałowego, cedru i ambry. Całość perfum daje bardzo przyjemny, ciepły, a - tym samym - orzeźwiający efekt godny polecenia zwłaszcza do stosowania na najcieplejsze dni.

 

Od kwietnia woda toaletowa Mexx First Sunshine Woman dostępna jest w 20 oraz 40 ml flakonach o walcowym kształcie. Pomarańczowy płyn damskiej kompozycji podkreśla jej radosny charakter. Można także zamawiać również balsam do ciała o tym samym zapachu.

 

W odróżnieniu od damskiej wersji, perfumy Mexx First Sunshine Man zamknięto w prostopadłościennym flakonie. Sam płyn zaś ma kolor błękitny. Symboliczna kompozycja rozpoczyna się nutami zielonego jabłka w pierwszej linii, cynamonu  w sercu oraz drzewa sandałowego w głębi zapachu. Zapachu, który - należy dodać - utrzymuje niewiarygodnie czysty styl radości otoczony aurą blasku i optymizmu.

 

Woda toaletowa Mexx First Sunshine Man dostępna jest w 30 oraz 50 ml flakonach, zaś linię zamyka 200 ml żel pod prysznic.

 

Obie kompozycje, zarówno w damskiej jak i w męskiej wersji, zamknięto w kolorowych opakowaniach, które za zadanie mają podkreślić żywy charakter perfum. Skutecznie? W zupełności. Może zatem czas najwyższy zmienić zdanie o Mexx i zacząć doceniać niemiecką firmę w pełni tak jak na to zasługuje?

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM