wtorek, 04 maj 2010 21:38

Maria Sharapova

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

W dzisiejszych czasach posiadanie własnej linii perfum przestało już być domeną osób ściśle związanych z branżą zapachową. Nieraz przekonujemy się, że teraz "może już każdy", bo jak inaczej wytłumaczyć perfumy Carlosa Santany czy Michaela Jordna. Linia perfum Juventus czy Cadillac także przestaje zaskakiwać. W tej sytuacji zupełnie oczywistym wydaje się, że własne perfumy proponuje również najbardziej utalentowana, a zarazem najpiękniejsza rosyjska tenisistka, Maria Sharapova.

 

 

 

Perfumy nazwane nazwiskiem rosyjskiej piękności zaprezentowano w 2005 roku, zaś docelowo powstały dla grupy kobiet raczej młodych, nieco dziewczęcych, a zarazem pełnych życia i radości.

 

Z myślą właśnie o nich w górnej linii kompozycji zamieszczono nuty bergamotki, cytryny, mandarynki, czarnej porzeczki i granatu. Serce powstało dzięki połączeniu nut jaśminu, gardenii, magnolii, róży i trawy, podstawa natomiast oparta została o nuty ambry, piżma i wanilii. Składniki dobierał Carlos Vinals (Aqua di Roma, Dior Higher Energy, Marc Jacobs Splash Cotton).

 

 

 

Własne linie perfum mają już niemal wszyscy "celebryci". I - co smutne - większość z tych kompozycji utrzymana jest w tym samym, płytkim stylu najłatwiejszego populizmu. Tym mocniej zaskakują perfumy Marii Sharapovej - obdarzone są prawdziwie silnym charakterem walki i woli zwycięstwa. W pełni oddają zachowanie tenisistki na korcie i jej styl gry. Agresywny i pewny, pełen fantazji, ale bezbłędny. I takie właśnie są te perfumy

More in this category: « ScentStory 24 Versace Pour Femme »
Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM