środa, 05 maj 2010 20:22

Hugo Boss Intense

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Wśród najpiękniejszych, a przy tym najbardziej niedocenianych perfum świata, znajduje się z pewnością Intense, kompozycja Hugo Bossa, zaprojektowana przez Ursulę Wandel w 2003 roku.

 

 

 

Ciepłe, zmysłowe perfumy powstały z myślą o odważnych kobietach, które lubią przejmować inicjatywę i dobrze czują się podejmując odpowiedzialność. To propozycja dla kobiet silnych i niezwykle kobiecych jednocześnie.

 

Drzewno-orientalny zapach tworzy połączenie nut kwiatu pomarańczy i przypraw w górnej linii, wanilii i róży w sercu oraz drzewa sandałowego, ambry i paczuli w podstawie. To kompozycja, która rozgrzewa nawet w największe mrozy. Idealny zapach na wieczór i specjalne okazje.

 

W skład kolekcji Hugo Boss Intense wchodzi 30, 50 i 90 ml woda perfumowana, a wraz z nią 75 i 150 ml balsam do ciała, 75 i 150 ml żel pod prysznic i 50 ml dezodorant.

 

Pozostaje tylko zastanowić się, dlaczego perfumy Intense zdobyły tak niewielką stosunkowo popularność. Poza oczywiście bardzo interesującym zapachem, perfumy są trwałe i długo utrzymują się na skórze, a "bogactwo" kolekcji pozwala dopasować produkt najlepiej spełniający potrzeby i oczekiwania. Czy zatem zawiodła kampania reklamowa? A może wpływ miały jakieś inne czynniki? Trudno powiedzieć, niemniej niewielką popularność Intense należałoby poczytywać nie tylko za wadę. Być może nawet przeciwnie. W czasach, kiedy perfumy stały się tak powszechne, trudno zachować oryginalność. Może zatem właśnie nieco zapomniane Intense spełnią wszystkie oczekiwania?

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM