środa, 05 maj 2010 21:46

Hollywood Milano

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(1 Vote)

Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej chwytliwych nazw dla swoich perfum. Niestety, niektórzy z nich zdołali już prześcignąć sami siebie, a efekty ich twórczości okazują się doprawdy komiczne. Hollywood Milano to szczyt pomysłowości jeżeli chodzi o nazwę. Same perfumy natomiast - choć nie aż tak oryginalne jak nazwa firmy - należą do jednych z ciekawszych na rynku.

 

   

Mowa oczywiście o jedynej wydanej dotąd parze zapachowej Hollywood Milano. Obydwie kompozycje, Man i Woman (niestety, w tej sytuacji projektanci nazw nie popisali się już finezją) zaprezentowano pod koniec 2008 roku.

 

Kompozycja Hollywood Milano Woman powstała w oparciu o nuty bergamotki, pomarańczy, czarnej porzeczki, gruszki i jabłka w górnej linii, jaśminu, peonii, wetywerii w sercu zapachu oraz drzewa sandałowego, wanilii i ambry w podstawie. Zapach w pełni odzwierciedla atmosferę nocnego klubu w centrum Mediolanu, tętni życiem i emocjami.

 

W kolekcji, poza szyprowo-owocowymi perfumami znalazł się 200 ml żel do kąpieli oraz 200 ml balsam do ciała.

 

 

 

Męska, drzewno-aromatyczna kompozycja składa się z nut limonki i zielonego jabłka w górnej linii, cyklamenu w sercu oraz cedru, ambry i piżma w podstawie. Zapach raz jeszcze symbolizuje nocne życie, choć nieco silniejszy charakter z pewnością by mu nie zaszkodził. Zwłaszcza jeżeliby przypomnieć sobie zamiłowanie włoskich mężczyzn do różowych t-shirtów i okularów w grubych białych oprawkach.

 

Obydwie wersje perfum Hollywood Milano zamknięto w takich samych flakonach, różniących się jedynie kolorem zdobień. Najciekawiej wygląda jednak srebrny korek wieńczący butelkę - ma kształt pięcioramiennej gwiazdy, na której przedzie umieszczono wklęsłe "H".

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM