poniedziałek, 19 kwiecień 2010 22:54

Giorgio Armani Armani Code summer 2010

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Jeden z najsłynniejszych zapachów świata doczekał się (kolejnej, należy dodać) kontynuacji. Po raz pierwszy, Armani Code przedstawiono w 2004 roku, zaś 6 lat, jakie minęło od prezentacji, zaowocowało co najmniej kilkoma "edycjami specjalnymi". Także i 2010 rok przyniósł nową wersję słynnej kompozycji. Armani Code Summer Pour Femme 2010 i Pour Homme 2010 to - jak zresztą same nazwy wskazują - propozycje powstałe z myślą o coraz bardziej zbliżających się ciepłych dniach.

 

  

Inspiracją obydwu nowych zapachów stały się ciepło południowych Włoch i rześkie śródziemnomorskie bryzy. Wszystko to poparte najwyższą jakością. Jakością Armaniego.

 

Pour Homme

 

Savoir-vivre wymaga rozpoczęcia od damskiej wersji, tym razem jednak palma pierwszeństwa należy się męskiej edycji. Wszystko to za sprawą pierwowzoru - Armani Code dla mężczyzn, perfum, które cały czas cieszą się ogromną popularnością. W przeciwieństwie do ich, schowanego głęboko w cieniu, damskiego odpowiednika.

 

Armani Code Summer pour Homme 2010 to drzewno-aromatyczna kompozycja, rozpoczynająca się nutami neroli, bergamotki, grejpfruta oraz akordów wodnych. W sercu zapachu zdecydowano się na nuty cedru, bylicy, kwiatu oliwnego i różanego absolutu, w podstawie natomiast - na połączenie ambry, piżma i drzewa gwajakowego. Taki a nie inny skład poskutkował wyraźnym odświeżeniem zapachu, który - mimo tego - nie stracił zupełnie nic ze swojej wybitnie eleganckiej formy. To wciąż Armani w najlepszym wydaniu.

 

Pour Femme

 

Kwiatowo-wodna kompozycja Armani Code Summer pour Femme 2010 rozpoczyna się nutami gruszki, neroli i gorzkiej pomarańczy. Sercem owładnęło połączenie jaśminu, kwiatu afrykańskiej pomarańczy, imbiru i cyklamenu, zaś podstawa to zasługa klasycznego połączenia nut piżma i wanilii z akordami drzewnymi.

 

Obydwie kompozycje, zarówno męska jak i damska, to perfumy szczerze godne polecenia. Co więcej, żadne z nich nie ucierpiałoby, gdyby otrzymało własną, odrębną nazwę. Nawiązanie do Armani Code miało pewnie znaczenie marketingowe, niemniej Summer 2010 to zupełnie nowa jakość wśród edycji specjalnych

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM