poniedziałek, 06 grudzień 2010 20:59

Elle Yves Saint Laurent

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(1 Vote)

Yves Saint Laurent to marka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Wspaniale klasyczna, jednak ciągle zaskakująca i oryginalna. Zatrudnia najwyższej jakości profesjonalistów, którzy tworzą rzeczy niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, rozpoznawalne: tak, to pewne, to musi być YSL! Oczywiste jest, że produkty sprzedawane przez tę markę to nie tylko znakomita odzież czy obuwie. W rozmaitości i różnorodności oferowanych wyrobów możemy odnaleźć ubranie dla ciała, czyli ponadczasowe perfumy. W 2007 roku Dom Mody Yves Saint Laurent we współpracy z Olivierem Criesp and Jacques’em Cavallier stworzyli „Elle”, czyli zapach dla młodej, nowoczesnej kobiety, która przebojowo wkracza w dojrzałość, jednak ani myśli się starzeć.

 

 

Perfumy w nucie głowy zawierają mocną piwonię – lekko słodkawą, kwiatową woń, jednak świetnie połączoną z owocem liczi oraz orzeźwiającą cytryną, co sprawia, że zapach nie jest ani mdły, ani zbyt lekki – to doskonale zrównoważona mieszanka otwierająca.

 

Następnie wyczuwalne są nuty jaśminowe, które determinują zapach jako ultrakobiecy oraz różowe jagody, nadające lekko leśny, ale już zdecydowanie głębszy zapach.

 

 

 

Natomiast w nucie bazowej wyraźnie można wyczuć paczulę, wetywerię i co zaskakujące – nuty drzewne. Połączenie w jednej kompozycji owoców, kwiatów i orientalnych, ciężkich aromatów drzewnych jest już najczęściej przesytem – jednak Yves Saint Laurentnie dopuszcza do takiej sytuacji i perfumy są po prostu idealnie wyważone.

 

Elleto zapach dla kobiety młodej, pełnej siły, energii. Świetnie zobrazowała ten zapach topmodelka Coco Rocha w kampanii promującej Elle. Ukazała świeżość, przebojowość, szykowność, pewność siebie i dodatkowo – niewielką dozę ekscentryczności – coś, co intryguje i przyciąga, wymusza szacunek i poważanie. Elle to esencja kobiecości i drzemiącej w tym siły – świetny aromat dla młodych bizneswoman, które osiągają coraz większe sukcesy, wspinając się po szczeblach kariery. Jeśli potrzebujesz porcji energii i pewności siebie… nie wahaj się, po prostu zostań Elle.

 

More in this category: Provocative Woman Elizabeth Arden »
Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM