poniedziałek, 19 kwiecień 2010 22:39

Elizabeth Taylor Violet Eyes

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Elizabeth Taylor, ikona światowego kina, dała się poznać także z innej strony, innego rodzaju sztuki. Mowa oczywiście o perfumach, z którymi brytyjska aktorka związana jest od 1988 roku, kiedy to zaprezentowano Passion, niesamowitą, złożoną kompozycję o orientalnym charakterze, która podbiła serca milionów kobiet. W ciągu ponad dwudziestu lat działalności, Taylor doczekała się dwunastu kompozycji firmowanych jej nazwiskiem. W tym także tych najnowszych, debiutujących w 2010 roku. Violet Eyes.

 

 

 

Violet Eyes, fiołkowe oczy - znak rozpoznawczy Elizabeth Taylor przekuto na kwiatową kompozycję, której autorem jest Carlos Benaim, twórca chociażby CK In2U, Euphoria, Eternity, Dior Pure Poison, Prada czy Ralph Lauren Polo. Zapach Violet Eyes rozpoczyna się brzoskwiniową linią głowy, po której następuje serce wypełnione najszlachetniejszą mieszanką - mieszanką jaśminu i róży. Całości dopełnia głębia, oparta o nuty cedru, ambry i peonii.

 

Violet Eyes, tak oczy aktorki jak kompozycja perfum, łączą w sobie rezolutny błysk owinięty tajemniczym odcieniem głębi duszy. To zapach nowoczesny, a jednocześnie klasyczny. Zapach nadzwyczaj elegancki. Zapach prawdziwej damy. Na uwagę zasługuje również flakon, genialny w swojej prostocie. Wysoka, smukła buteleczka o fiołkowej barwie ozdobiona została obręczą błyszczących kryształków u dołu korka.

 

Od kwietnia 2010 w sprzedaży dostępna jest 50 ml woda perfumowana Violet Eyes od Elizabeth Taylor.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM