czwartek, 22 kwiecień 2010 16:33

Donna Karan Cashmere Mist Luxe

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(1 Vote)

W 1994 roku Donna Karan zaprezentowała perfumy Cashmere Mist. Perfumy, które - dodajmy - okryły się nieprzerwaną sławą na wiele lat. Ciepły, zmysłowy zapach, tworzą nuty bergamotki w górnej linii, jaśminu, konwalii i zamszu w sercu oraz piżma, wanilii, ambry, drzewa sandałowego i drzewa kaszmirowego w głębi.

 

 

 

Dziesięciolecie istnienia Cashmere Mist uczczono w jedyny słuszny sposób - prezentując limitowaną edycję perfum. Jeszcze głębszą i jeszcze bardziej luksusową. Cashmere Mist Pure Cashmere, bo tak właśnie nazwano ową orientalno-kwiatową kompozycję, składa się z nut jaśminu, drzewa sandałowego, ambry, paczuli, piżma, wanilii, kłącza irysa, konwalii, bergamotki, drzewa cedrowego i ylang-ylang.

 

Od powstania oryginału zdążyło już minąć piętnaście lat. Przyszedł zatem czas na kolejną edycję. Donna Karan Cashmere Mist Luxe, zaprezentowane we wrześniu 2009, to orientalno-drzewna kompozycja o wyraźnie odświeżonym, nowoczesnym charakterze, któremu po raz kolejny nie brakuje aury luksusu. Aury luksusu, którą opiewa kaszmirowa mgła.

 

Zapach, dzieło Jean-Marca Chaillana, składa się z nut jaśminu, kwiatu afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, bergamotki, mąkli tarniowej, ambry, zamszu, francuskiego labdanum i akordów drzewnych. Do sprzedaży trafiła 50 ml woda perfumowana, którą zamknięto we flakonie o identyczny kształcie, co poprzednie edycje.

 

Raz jeszcze nowa wersja zamiast zupełnie innej kompozycji? Raz na pięć, dziesięć lat z pewnością nie zaszkodzi. Co innego, gdy - jak w przypadku wielu innych producentów - kolejna edycja pojawia się średnio trzy razy w miesiącu

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM