poniedziałek, 10 maj 2010 09:02

DL & Co Timeless: Pocket Watch

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Umiłowanie narzekania jest jedną z polskich cech narodowych. Narzekamy na wszystko. Świat, rząd, podatki. Nawet narzekanie kiedyś było lepsze! Jest jeszcze jeden dobry powód, zwany - w skrócie - "ale to już było", ewentualnie wymyślono już wszystko. W świecie perfum na szczęście - póki co - jeszcze nie wszystko, a producenci wciąż potrafią mile zaskoczyć świeżym i oryginalnym pomysłem. Na przykład firma DL & Co swoją - już z samej nazwy - ponadczasową kolekcją Timeless: Pocket Watch.

 

 

 

I nie jest to, jakby mogło się na pierwszy i drugi rzut oka wydawać, kolekcja antycznych zegarków. Przeciwnie. To perfumy, które - bardzo oryginalnie - umieszczono we flakonach przypominających dawne kieszonkowe zegarki, które ozdobiono czarnymi wstążkami. Trzy kompozycje, wchodzące w skład kolekcji Timeless, oparto na trzech różnych motywach przewodnich.

 

Timeless: Cassis Pocket Watch

 

Cassis to angielskie określenie liści czarnej porzeczki, które to właśnie przewodzą całej kompozycji. Oprócz nich, zapach tworzą także nuty liści figowych i cedru.

 

Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch

 

Lily of the Valley, czyli konwalia. To najważniejszy akcent kolejnej kompozycji z kolekcji DL & Co.Towarzyszą mu nuty ananasa, jaśminu i drzewa sandałowego.

 

 

 

Timeless: Yuzu Flower Pocket Watch

 

Ostatnia z kompozycji jest impresją na temat kwiatu yuzu. Zapach tworzą jeszcze nuty geranium, róży, ananasa i trawy.

 

Wszystkie kompozycje z kolekcji mają raczej symboliczny wymiar. Nie one - w tym przypadku - grają pierwsze skrzypce, a właśnie flakony. Flakony, które decydują o unikalności tych perfum, nadając im prawdziwie arystokratycznego blasku i aury. I czasem - rzeczywiście - nie zapach jest najistotniejszy. Interesujący pomysł potrafi zrekompensować wszystkie inne niedogodności.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM