poniedziałek, 19 kwiecień 2010 19:38

DKNY Delicious Candy Apples

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Jabłek nigdy za wiele. Z takiego przekonania wychodzi najwyraźniej Donna Karan, do maksimum eksploatując swój najlepszy pomysł. I choć po wielu wersjach, edycjach i unowocześnieniach wydawało się, że wymyślono już wszystko, nowojorska projektantka prezentuje całą kolekcję Delicious Candy Apples. Trzy różne kompozycje łączy jedno - zapach dzieciństwa, bowiem ideą, jaka przyświecała powstaniu perfum, było przywołanie czasów młodości poprzez odwołanie się do najmilszych, niewinnych wspomnień.

 

 

 

 

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry

 

Juice Berry, pierwsza kompozycja w kolekcji, jest stosunkowo najmniej nietypowa. Rozpoczyna się nutami  czerwonej porzeczki, gruszki, malin oraz jeżyn. Sercem zawładnęło połączenie kwiatu jabłoni i absolutu róży, podstawą natomiast - nuty drewna sandałowego i akcenty drzewne.

 

DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry

 

Ripe Raspberry to prawdziwa esencja dzieciństwa. Nuty malin, jabłka i limonki otwierają kompozycję, by po chwili ustąpić miejsca połączeniu karaibskiej magnolii, peonii oraz cukierków. W podstawie natomiast znalazła się nuta coca-coli, co czyni perfumy naprawdę wyjątkowymi.

 

 

 

DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel

 

Sweet Caramelto prawdziwe wyzwanie dla miłośników słodkich perfum, a nazwa bynajmniej nie jest przypadkowa. Kompozycja rozpoczyna się delikatnie, nutami jabłka gruszki i róży, które moment później ustępują miejsca sercu - połączeniu jaśminu, fiołka, lilii oraz zielonych nut. I to ma być wyzwanie? Wyzwanie zaczyna się w głębi, najbardziej trwałej części struktury perfum. Nuty wanilii i karmelu nadają jednoznaczny charakter całości kompozycji.

 

Wszystkie powyższe kompozycje zaprezentowano w lutym 2010 roku. W sprzedaży dostępne są w postaci 50 ml wody perfumowanej.

 

 

Delicious Candy Apples to kolekcja, którą zapewne warto polecić. Szczególnie osobom, które nie miały styczności z wcześniejszymi zapachami DKNY. Ci natomiast, którzy dobrze znają resztę dorobku nowojorskiej projektantki, z pewnością już na pierwszy rzut oka (nosa?) wyczują jeszcze jedną nutę, którą przemilczano przy opisywaniu składu kompozycji. Boleśnie ewidentną nutę wtórności.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM