poniedziałek, 19 kwiecień 2010 18:50

Diesel Fuel for Life Summer 2010

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Fuel For Life (Summer), czyli paliwo do życia, a - prawdę powiedziawszy - na widok flakonów, w jakich zamknięto najnowszą parę perfum Diesel, żyć raczej się odechciewa. Obie butelki, zarówno damskiej, jak i męskiej wersji Summer, przyozdobiono (nie jestem pewien, czy to najlepsze sformułowanie) bardzo jaskrawymi odcieniami odpowiednio różu i błękitu. Są gusta i guściki, jak mawiają...

 

 

 

 

Trudno natomiast powiedzieć, co tak naprawdę do zaoferowania mają obie kompozycje. Nie sposób mimo wszystko oprzeć się wrażeniu, że dla producenta najważniejsze stało się opakowanie.

 

Damska wersja Fuel for Life Summer, to kwiatowo-owocowa kompozycja, którą oparto o połączenie nut czarnej porzeczki, jaśminu i piżma. Zapach jest lekki, bardzo świeży, przeznaczony głównie dla odważnych kobiet (i nie chodzi tylko o konieczność obcowania z kolorytem flakonu). Niemniej, Fuel for Life Summerto perfumy, które doskonale nadają się na każdą okazję, zarówno na co dzień, jak i w bardziej wymagających momentach.

 

Męska wersja Fuel for Life Summer została - dla odmiany - ubrana w, z natury nieco spokojniejszy, błękit. Drzewno-morska kompozycja łączy w sobie nuty gwiazdy anyżu, wetywerii oraz akordy wodne. To właśnie za ich sprawą perfumy nabierają orzeźwiającego charakteru, który jednocześnie tonuje wrażenie głębi. Fuel for Life Summer to propozycja dla mężczyzn, którzy lubią złożone, nieoczywiste scenariusze.

 

Podsumowując, po raz kolejny nasuwa się przypuszczenie, że firma Dieselnajmniej do zaoferowania ma właśnie w kwestii zapachów. Niestety zamiast poświęcić więcej czasu na pracę nad kompozycjami, prezentuje się kolejne limitowane edycje i wariacje . Ilość już dawno zostawiła w tyle jakość. Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM