poniedziałek, 19 kwiecień 2010 17:17

Collezione Privata

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Nie sposób zaprzeczyć faktowi, że perfum dla kobiet powstaje wiele razy więcej niż kompozycji dla mężczyzn. Wynika to z wielu przyczyn, mniej lub bardziej oczywistych, których jednak nie czas i nie miejsce teraz analizować. Tym bardziej cieszą każde męskie perfumy, jakie debiutują na rynku, zaś cała męska kolekcja? Zapas radości na cały miesiąc. A teraz poważnie. Wśród męskich perfum zaprezentowanych w 2010 roku na szczególną uwagę zasługuje Collezione Privata, seria czterech męskich zapachów Pal Zileri.

 

 

 

Cztery skrajnie różne zapachy łączy wspólny mianownik - blask luksusu w najbardziej męskim wydaniu. Każda z kompozycji odzwierciedla inny styl, wszystkie jednak emanują magiczną niemal aurą.

 

Colonia Purissima

 

Już pierwszy zapach w kolekcji, Colonia Purissima, gwarantuje niezapomniane przeżycia. Nuty bergamotki, grejpfruta i herbaty w linii otwierającej zapach odpowiadają za pierwsze wrażenie, które jednak szybko ustępuje, zostawiając miejsce dla linii środka - połączeniu białych kwiatów, geranium oraz kwiatu afrykańskiej pomarańczy. Colonia Purissima to aromat odpoczynku w odległym miejscu, zapach nowości i tajemniczości.

 

Blu di Provenza

 

Błękit Prowansji to perfumy, za sprawą których do życia budzą się rozległe pola lawendy. Zapach, za który odpowiada połączenie nut właśnie lawendy, wetywerii, piżma, ambry i cedru, jest zaskakująco wyważony - cichy, a tym samym harmonijny. Blu di Provenza to perfumy, które pomagają się wyciszyć.

 

Viaggio d'Africa

 

Trzecie perfumy z Collezione Privataobiecują zabrać w podróż do Afryki. Viaggio d'Africato powiew jesieni wyrażony nagromadzeniem emocji. Kompozycja rozpoczyna się nutami cytrusów, które po chwili ustępują irysowi i jaśminowi w linii serca. W podstawie zapachu znalazły się natomiast nuty wetywerii, drzewa gwajakowego, cedru i bobu tonka. Viaggio d'Africa to perfumy, które łączą w sobie ciepło równikowego klimatu z chłodnym powiewem ożywczego wiatru.

 

Cashmere E Ambra

 

Ostatnie perfumy, Kaszmir i Ambra, to prawdopodobnie najbardziej wyrazista kompozycja w całej kolekcji. Zapach rozpoczyna się nutami bergamotki, pomarańczy i szafranu, po których następuje linia serca - połączenie jaśminu, imbiru, goździków i gałki muszkatołowej. To właśnie dzięki nim kompozycja nabrała tak egzotycznego, nieco nawet pikantnego charakteru, któremu nie sposób się oprzeć.

 

Wszystkie wody toaletowe Collezione Privatadostępne są w 100 ml okrągłych flakonach. Ponadto, zamknięte zostały w gustownych opakowaniach w stylu art deco, do których dołączono chusteczkę - symbol męskiej elegancji dawnych lat.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM