piątek, 23 kwiecień 2010 17:54

Cafe Parfums Cafeina

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Nałogów gnębiących społeczeństwo jest coraz więcej. Do nich właśnie coraz częściej zaliczane jest uzależnienie od picia kawy. Choć jego negatywne konsekwencje nie są aż tak oczywiste czy bezpośrednie, to zasięgiem i popularnością nie może równać się z niczym innym. Kto jednak potrafi odmówić sobie aromatycznej kawy o poranku? Przedstawiciele firmy Cafe Parfums wiedzą, że praktycznie nikt. I to właśnie miłośniczkom kawy dedykowane są wszystkie jej perfumy. Także i te najnowsze, zaprezentowane w 2009 roku. Cafeina.

 

 

 

Producent obiecuje, że Cafeina działa nie mniej odżywczo niż przerwa na filiżankę prawdziwej kawy. To perfumy dla kobiet, które w każdej sytuacji lubią czuć się silne i pełne energii. Kwiatowo-owocowa kompozycja ma im zastąpić, ewentualnie uzupełnić, zwyczajową dawkę typowej kofeiny. Nie jest to może bomba energetyczna, ale zapach - jak i całą ideę - z pewnością zaliczyć można do ciekawych.

 

Kompozycję otwierają nuty aksamitki, czarnej porzeczki i róży, które - chwilę później - usuwają się w cień, zaś na pierwszym planie rozbłyskują nuty brzoskwini, peonii i cyklamenu. W podstawie zapachu ujęto paczuli, drzewo sandałowe i piżmo.

 

Do sprzedaży trafiła woda toaletowa Cafe Parfums Cafeina w trzech wersjach - o pojemności 30, 50 oraz 100 ml. Wysoki flakon cieszy oko ciepłymi, ale nie krzykliwymi barwami, co dodaje perfumom uroku. Bo Cafeina to odpowiednik filiżanki kawy w niedużej kawiarni nad brzegiem Sekwany. Cichej i przyjemnej

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM