poniedziałek, 19 kwiecień 2010 19:55

Blumarine Jus No.1 Blugirl

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Na maj 2010 zapowiedziano prezentację nowych perfum z kolekcji Blumarine. Jus No. 1 to kwiatowa kompozycja, którą przygotowywano z myślą raczej o młodszych (duchem - każe dodać poprawność polityczna) kobietach. Nie oznacza to oczywiście, że kobiety starsze (duchem, oczywiście) nie polubią nowego zapachu. To jedynie sugestia, że Jus No. 1 zaprojektowano w nieformalnym stylu owianym naturalnym urokiem.

 

 

 

Najnowsza propozycja Blumarine to perfumy, które idealnie nadają się na niezbyt zobowiązujące okazje bądź do stosowania po prostu na co dzień. Nie bez powodu mówi się nawet, że:

 

"Blugirl to młodsza siostra dla całej kolekcji Blumarine".

 

Kwiatowa kompozycja, dzieła Christine Nagel* rozpoczyna się lekkimi, orzeźwiającymi nutami grejpfruta, cytryny, mandarynki, gruszki i liczi. Linią serca zapachu zawładnęło niesamowite połączenie akordów wodnych i nut szampana, jaśminu, frezji oraz karaibskiej magnolii. W głębi zapachu postawiono natomiast na klasykę - nuty ambry, piżma, wanilii i drzewa sandałowego. Jak podkreślają projektanci, Jus No. 1 Bluegirl to właśnie pierwszy krok w dorosłość, stąd tak delikatna kompozycja odzwierciedlająca symboliczne przejście od dziewczęcej niewinności do pełnoprawnej kobiecości.

 

* - Nadworny "nos" Cartier i Guerlain, autorka między innymi Miss Dior Cherie, John Galliano, Lancome Hypnose, Si Lolita, B*Men).

 

Na uwagę zasługuje również flakon - lodowobłękitny, w kształcie smukłej buteleczki, na wysokości szyjki został symbolicznie obwiązany niebieską wstążką

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM