czwartek, 22 kwiecień 2010 16:02

Badgley Mischka Couture

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Chyba nie bez powodu mówi się, że najlepszymi afrodyzjakami są luksus, sława i pieniądze. Bogactwo zawsze nęciło ludzi. Naprzeciw takim instynktom, w lutym 2009 roku, wyszła firma Badgley Mischka, prezentując perfumy, które bardziej pasują do sejfu niż na zwykłą łazienkową półkę. Couture to zarazem prawdziwe wyzwanie, jakiego podjęli się projektanci - Mark Badgley i James Mischka. Ich celem było wybranie wyrwanych fragmentów historii firmy i takie ich połączenie, by odpowiadały gustom najsłynniejszych kobiet dzisiejszych czasów.

 

 

 

Teri Hatcher, Sharon Stone, Elizabeth Taylor, Eva Longoria, Sarah Jessica Parker. Która kobieta nie chciałaby znaleźć się w takim gronie? Może niemal każda, która zdecyduje się na zakup perfum Couture, specjalnej kompozycji, którą zaprojektowano, by uczcić dwudziestolecie istnienia firmy Badgley Mischka.

 

Szyprowo-kwiatowa kompozycja, przygotowana przez Caroline Sabas z Givaudan, rozpoczyna się intrygującym połączeniem jeżyn, gruszki i śliwki. W sercu znalazły się nuty jaśminu, gardenii i fiołka, zaś w podstawie - paczuli, wetywerii i piżma. Jednak prawdziwym arcydziełem jest flakon Couture.

 

Choć to ta sama bryła, co w przypadku dwóch poprzednich perfum Badgley Mischka, to pomalowanie buteleczki na złoty kolor, do spółki z przezroczystym korkiem, zmieniają flakon w najprawdziwsze dzieło sztuki. Do sprzedaży trafiła 30, 50 oraz 100 ml woda toaletowa Couture wraz z całą serią towarzyszących jej produktów do pielęgnacji ciała. Co jednak naprawdę interesujące, można zamówić również 15 ml flakon najczystszych perfum.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM