Kilka wskazówek dotyczących makijażu na co dzień, czyli jak się umalować, by się nie przemalować i wyglądać naturalnie.
poniedziałek, 03 maj 2010 13:00

Arrogance Mix

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Dom mody Arrogance ma już na swoim koncie kilka interesujących propozycji, wśród których wyróżnia się kolekcja zaprezentowana w 2005 roku. Arrogance Mix składa się z pięciu interesujących zapachów dla kobiet.

 

  

 

Mix Lime, Zucchero

 

Kompozycję Arrogance Mix Lime, Zucchero tworzą nuty orzechów laskowych, limonki, pizma, cukru, gwiazdy anyżu i róży. To bardzo trwałe perfumy o niespotykanym dotąd zapachu. Nuty orzechów laskowych czy cukru bardzo rzadko pojawiają się w najpopularniejszych kompozycjach.

 

Mix Litchi, Mandorla

 

Na orientalno-kwiatową kompozycję Arrogance Mix Litchi, Mandorla składają się nuty peonii, kolendry, liczi, migdałów, piżma i mleka. Koniec końców, to słodki, ale jednocześnie kwiatowy zapach, który pozwala zmienić niezbyt przychylną opinię o tego typu kompozycjach.

 

Mix Melograno Vite

 

Kwiatowa kompozycja Melograno Vite rozpoczyna się nutami czarnej porzeczki, które - po chwili - ustępują sercu złożonemu z nut granatu i jaśminu. Podstawę oparto natomiast na tradycyjnym połączeniu drzewa sandałowego i wanilii.

 

Mix Muschio Blanco, Mela

 

Bardzo nietypowa kompozycja Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela powstała dzięki połączeniu nut wanilii, osmanthusa, różowego grejpfruta, zielonego jabłka i piżma.

 

Mix Vaniglia, Papaya

 

Orientalno-kwiatową kompozycję Arrogance Mix Vaniglia, Papaya tworzą nuty papai i bergamotki w górnej linii, peonii i cynamonu w sercu oraz wanilii i piżma w podstawie. W tym przypadku na wspomnienie zasługuje właśnie papaja - jako składnik, który bardzo rzadko jest wykorzystywany.

 

I na tym właśnie polega czar całej kolekcji Arrogance Mix. Pięć różnych perfum, z których każde cieszy innym, niepowtarzalnym charakterem powstałym w oparciu o unikalne nuty. Do tego dodać należy bardzo dobrą trwałość zapachu, jaką oferuje większość kompozycji Arrogance, i sukces gotowy. Wszystkie wody toaletowe z kolekcji sprzedawane są w wysokich, smukłych flakonach.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM