sobota, 17 kwiecień 2010 00:06

Alberta Ferretti

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Warto cofnąć się o kilka miesięcy, do września 2009, kiedy to zaprezentowano perfumy Alberta Ferretti, z pewnością jedną z najciekawszych propozycji ostatnich lat. Kompozycja ta jest w pewien sposób ukoronowaniem współpracy włoskiej kreatorki mody z Elizabeth Arden, zaś "nosem" odpowiedzialnym za powstanie zapachu jest Sophie Labbe z IFF - Cacharel Amor, Givenchy Organza, JOOP!, Yves Saint-Laurent Parisienne i wiele innych, nie mniej spektakularnych.

 

 

 

  

"Kobiecość, wyszukany styl i inspirujące kreacje"

 

Zapach Alberta Ferrettirozpoczyna się nietypowym połączeniem nut frezji, bergamotki oraz różowego pieprzu. Serce stanowią nuty lilii, ylang-ylang i pachnącego groszku, podstawę natomiast - ambra i paczuli. Efekt, jaki powstał, jest niezmiernie intrygujący. To perfumy, które nie sposób jednoznacznie scharakteryzować, bowiem z każdą chwilą nabierają znacznie innego wydźwięku, co sprawia, że mogą trwać i trwać. To perfumy, które wymagają czasu, by dobrze je poznać, a i tak nie można wtedy być pewnym, że to już wszystko, co mają do zaoferowania.

 

"Perfumy Alberta Feretti wyrażają kobiecą emocjonalność. To czysta esencja kobiecości".

 

Szklany flakon, w jakim zamknięto perfumy, ma kształt symbolicznego prostopadłościanu, podobnie jak czarno zwieńczony korek. Dostępna jest 30 oraz 75 ml woda perfumowana Alberta Ferretti, na równi z 75 ml wodą toaletową.

 

Podsumowując, perfumy Alberta Ferrettito bardzo interesująca propozycja dla kobiet, których nie interesują szablonowe rozwiązania, których pełno w dzisiejszych czasach. To także perfumy, które można z powodzeniem stosować zarówno w dzień, jak i na wieczór, a w obu przypadkach spisują się znakomicie, dając kobiecie poczucie wyjątkowości i pewności siebie.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM