poniedziałek, 19 kwiecień 2010 16:41

Adidas Pure Game

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(3 votes)

Adidas po raz kolejne podkreśla swoje bliskie związki ze sportem, w szczególności z piłką nożną, jednocześnie wyraźnie dystansując się od wszelkich "wyższych artystycznie" aspiracji. Piłkarska kolekcja Adidasa została w 2010 roku uzupełniona o zapach, który stworzono specjalnie z myślą o mających odbyć się w RPA Mistrzostwach Świata. Zatem do znanych wcześniej Fair Play, Passion Game czy doskonałych Victory League, dołączyły perfumy Pure Game, czysta gra.

 

 

 

 

Jakkolwiek do tworzenia kompozycji Pure Game zatrudniono jedną z "najszlachetniejszych" firm - Firmenich - najnowsza propozycja Adidasa to - zgodnie z tradycjami - zapach dla mas. Niewysoka cena, ale przyjemny, męski zapach. Może wcale nie trzeba nic więcej? Zwłaszcza na przełomie czerwca i lipca, kiedy cały świat ogarnie piłkarska gorączka.

 

Kompozycja Pure Game rozpoczyna się ożywczymi nutami grejpfruta, mandarynki, pomarańczy, bazylii i pieprzu. Po nich następuje bardzo nietypowa linia środka - połączenie nut lawendy, drzewa gwajakowego i cyprysa. W podstawie natomiast czekają nuty paczuli, bobu tonka oraz kadzidła.

 

 

 

W sprzedaży znajduje się 100 ml woda toaletowa oraz 150 ml dezodorant. Warto jeszcze, na koniec, wspomnieć o flakonie. W klasycznym stylu Adidasa, ozdobiony został etykietą pokrytą południowoafrykańskimi motywami - dokładnie takimi, jakie spotkać można na piłkach Jabulani (oficjalne futbolówki mistrzostw) czy na całej serii innych gadżetów.

 

Adidas Pure Game nie są perfumami najwyższych lotów. Nikt jednakże nie planował wzbijać się na wyżyny artystycznych umiejętności - kompozycja miała być przyjemna i - w pewien sposób - dawać poczucie więzi z piłkarzami na boiskach RPA. To udało się znakomicie, bowiem co jak co, ale sportowe aspiracje Adidasa stoją na najwyższym poziomie. Samo Pure Game natomiast to bardzo dobra propozycja jeszcze z jednego względu - przedziału cenowego. Koszt flakonu wody toaletowej, dezodorantu - tym bardziej - bynajmniej nie zwala z nóg.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM