czwartek, 22 kwiecień 2010 16:16

50 Cent Power by 50 Cent

Written by Olaf Czubla
Rate this item
(0 votes)

Pierwsze i, póki co, jedyne perfumy 50 Centa wprowadzono na rynek jesienią 2009 roku. Aromatyczną kompozycję przygotował Harry Fremont (CK One, Lancome Miracle, Ralph Lauren Romance), zaś w tworzeni flakonu brał udział ponoć sam Curtis Jackson - muzyk znany całemu światu pod pseudonimem 50 Cent. Perfumy nazwano natomiast Power by 50 Cent.

 

 

 

Zapach rozpoczyna się nutami petitgrain, pieprzu i artemizji. Do linii serca trafiły akordy drzewne wraz z nutami gałki muszkatołowej i kolendry, podstawę oparto natomiast na połączeniu paczuli, mąkli tarniowej i piżma.

 

Do sprzedaży trafiła 50 oraz 100 ml woda toaletowa Power by 50 Cent.

 

 

 

Dla Power najlepiej byłoby, gdyby opis skończyć już teraz. Niestety, należy się kilka słów podsumowania. Podstawowym założeniem kompozycji było chyba "skoro i Celine Dion, i Beyonce mogą, to dlaczego 50 Cent niby nie?". Otóż dlatego, że Power by 50 Cent - mimo usilnych prób - zupełnie nie pasują do wizerunku silnego muzyka i twardego mężczyzny. To - mówiąc krótko - perfumy, którym próbowano nadać siłę i charakter. Tylko że na próbach się skończyło. Power by 50 Cent to kompozycja, która jest, bo jest. Czyli w stu procentach odzwierciedla ideę bycia "celebrytą"

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM