Większość z nas nie rozpoczyna dnia bez filiżanki gorącej kawy lub herbaty, jednak oprócz dodatkowej dawki energii mają
sobota, 05 grudzień 2015 18:27

Wstań z uśmiechem na twarzy!

Written by SK
Rate this item
(2 votes)

Leżysz spokojnie na łóżku, ciepłe promienie słońca powoli budzą cię ze snu i nagle rozlega się okropny ryk. Nie, to nie ryk, to dźwięk twojego budzika. Czas wstać i zabrać się do pracy. Gdyby tylko tak Ci się chciało jak się nie chce. Jak to zmienić?

 

Kilka dobrych rad ma dla was So Kayka w najnowszym odcinku na kanale DermoTV.

 

Wstawaj, szkoda dnia

 

Sposobów na początek dnia jest mnóstwo. Wiele ludzi zaczyna dzień od kawy lub od niezdrowego zestawu kawa i papieros. Czarny napój zamień na wodę z cytryną, a czarny dym puść z dymem. Witamina C da Ci kopa na początek dnia. Woda z cytryną pobudzi trawienie i dobrze nawodni twój organizm. Po całej nocy żołądek jest pusty, a organizm lekko odwodniony.

 

 

Ruch to zdrowie

 

Woda z cytryną nie postawi Cię na nogi jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Warto włożyć w to nieco więcej wysiłku. Poranna rozgrzewka to bomba energi, która rozrusza ciało i duszę. Śpiąc nie wiele się ruszasz. Twoje mięśnie wtedy nie pracują, więc rano zadbaj o to, żeby je rozgrzać. Niekoniecznie do czerwoności, wystarczy że potańczysz do ulubionej muzyki, zrobisz kilka pajacyków, przysiadów... A może będziesz mieć ochotę na więcej?

 

Jutro zrób rozgrzewkę razem z So Kayką https://www.youtube.com/watch?v=ULuYmA3wDjE

 

Poranna pielęgnacja

 

Rano warto zadbać o dobre krążenie krwi. Świetnie pomagają ćwiczenia, ale biorąc po nich prysznic możesz poeksperymentować z naprzemiennym zimnym i ciepłym natryskiem. To jeszcze bardziej poprawi krążenie twojej krwi i zahartuje Twój organizm, ale pamiętaj- nic na siłę. Rano nie można zapomnieć o nawilżaniu, w końcu poza domem możemy spędzić wiele godzin, a pogoda bywa zmienna. “Po porannym prysznicu wetrzyj w skórę krem, który ją nawilży oraz ujędrni” mówi vlogerka So Kayka w najnowszym odcinku na kanale DermoTV.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM