piątek, 01 maj 2015 06:05

Pizza przyprawiona entuzjazmem

Written by SK
Rate this item
(1 Vote)

Jeśli jeść pizzę to tylko z entuzjazmem, a żeby owej konsumpcji towarzyszył prawdziwy entuzjazm – pizza musi być po prostu smaczna: perfekcyjne ciasto, oryginalnie skomponowane świeże składniki, wszystko niebanalnie przyprawione i ekspresowo podane. Idealną pizzę potrafią przygotować jedynie prawdziwi jej pasjonaci i zawodowcy, którzy stale monitorują swoją pracę. Przygotowanie pizzy powinno odbywać się zgodnie z przyjętymi zasadami i recepturami, ale bez popadania w rutynę – chęć eksperymentowania i tworzenia nowych kompozycji smakowych to gwarancja sukcesu.

 

Ciasto

 

Ciasto to podstawa pizzy – dosłownie i w przenośni. Aby było smaczne musi zostać wykonane z najwyższej jakości mąki, doskonałych jaj i świeżych drożdży. Proces naturalnego wyrastania ciasta powinien być maksymalnie wydłużony i trwać nawet 36 godzin.

 

Dodatki

Składniki muszą być przede wszystkim świeże, najlepiej aby pochodziły wyłącznie z ekologicznych upraw i od sprawdzonych dostawców. Ser na pizzy jest niczym korona na głowie króla – po prostu musi tam być. Oryginalny włoski ser mozzarella Galbani to gwarancja najwyższej jakości i bezkonkurencyjnego smaku. Rodzajów pizz jest nieskończenie wiele – wszystkie składniki i dodatki można dowolnie zestawiać i miksować tworząc unikatowe smaki. Większość z nas zna smak Margherity, pizzy Pepperoni, hawajskiej, czy wiejskiej. Wielbiciele pizzy nie poprzestają jednak na tych podstawowych propozycjach i odkrywają nowe wariacje: pizza z fetą i szpinakiem, pizza Prowansalska i Double Bacon Burger – niesamowitych propozycji jest znacznie więcej (sprawdźcie na stronie: entuzjascipizzy.pl).

 

Pizzę podano

 

Pizza konsumowana na miejscu to pizza gorąca, prosto z pieca, a w wyjątkowych lokalach – również zrobiona na naszych oczach (tzw. „Pizza Theatre”). Jeżeli decydujemy się na zamówienie pizzy na wynos – postawmy na firmę, która gwarantuje dostawę gorącego produktu w czasie do 30 minut (Entuzjaści Pizzy dostarczają pizzę w średnio 22 minuty dbając równocześnie o bezpieczeństwo swoich kierowców!). Zamawiać można przez telefon, internet lub dzięki mobilnym aplikacjom – pizza XXI wieku!

 

 

 

 

 

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM