Spierzchnięte, wysuszone, popękane. O usta musimy dbać szczególnie zimą, kiedy narażone są na niekorzystne czynniki
środa, 28 lipiec 2010 23:00

Jak przetrwać mundial i inne wydarzenia sportowe?

Written by Michał Jezierski
Rate this item
(0 votes)

Niedawno zakończony mundial przyciągnął przed telewizory wielu kibiców, głównie płci męskiej. Trwający miesiąc Puchar Świata zdominował polską telewizję i kanały przez nią oferowane. Wszystkie media zajęte były w dużej mierze transmisjami, serwisami informacyjnymi poświęconymi Mistrzostwom Świata. Wszelkie wiadomości dotyczyły odbywającego się mundialu. Transmitowano po kilka spotkań dziennie przez okrągły miesiąc. Dla wielu osób, które bezpośrednio nie były zainteresowane rozgrywkami, mogło to być stosunkowo męczące. Jak zatem przetrwać czas różnego rodzaju rozgrywek sportowych- mundiali, mistrzostw, igrzysk? 

 

 

 

Spotykaj się ze znajomymi, znajdź czas dla siebie

 

Jeśli wiesz, że niedługo zaczynają się jakieś rozgrywki sportowe i twój partner będzie aktywnym kibicem, masz dwa rozwiązania. Albo przyłączyć się do niego i razem oglądać dane wydarzenia sportowe albo on ogląda sam, a ty masz czas dla siebie.

 

Zazwyczaj nie interesujesz się piłką nożną i szeroką pojętym sportem. Bardzo często wydaje ci się, że piłka nożna jest nudna i jak można ją oglądać. Jeśli nie jesteś fanką sportu, to w czasie mistrzostw czy innych wydarzeń sportowych możesz spotykać się ze znajomymi, podczas gdy twój partner ze swoimi kumplami będzie kibicować. Drugim rozwiązaniem jest czas dla ciebie. Wreszcie możesz zrobić coś tylko i wyłącznie dla siebie. Zrelaksować się, odpocząć, zająć się swoimi pasjami i zainteresowaniami.

 

Kibicuj

 

Jeśli jesteś fanką sportu w umiarkowanym stopniu i chciałabyś jednak od czasu do czasu coś obejrzeć, to zaproponuj to swojemu partnerowi. Wspólne kibicowanie i oglądanie na przykład meczu, może być fajnym przeżyciem dla was obojga. Istotne jest, abyś w czasie wspólnego kibicowania, nie zadawała co kilka minut pytań, bo to może irytować. Na początku meczu niech twój partner wyjaśni ci czym jest spalony, kto w jakich strojach gra i komu kibicujecie. To pozwoli uniknąć później zdenerwowania czy konieczności udzielania odpowiedzi. Poza tym te informacje dla twojego partnera są oczywiste, a dla ciebie może nie, dlatego warto ustalić to już na początku danego wydarzenia sportowego.

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM