wtorek, 29 wrzesień 2015 12:34

Co kobiety wiedzą o facetach?

Written by SK
Rate this item
(1 Vote)

Obchodzony 30 września Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Internetowa Telewizja DermoTV wraz z MaturaToBzdura postanowili zadać polkom kilka ciekawych pytań. Czy zdały egzamin? Co wiedzą o mężczyznach? Sprawdź jak dziewczyny odpowiadały na pytania!

 

Koniec września należy do mężczyzn! Dlaczego nosi nazwę Dnia Chłopaka? Jak mówią kobiety mężczyźni to wieczni chłopcy. Kilka dni temu na jednym z warszawskich deptaków Bartek z MaturaToBzdura postanowił przepyta kobiety z wiedzy o facetach. Dziewczyny często żartowały odpowiadając na pytania prowadzącego, np.: “Nigdy nie dojrzewają!” powiedziała jedna z nich zapytana o wiek dojrzewania mężczyzn.

 

Z higieną za pan brat

 

Bartek zadawał dużo pytań dotyczących higieny wśród mężczyzn. Kobiety przyznały, że faceci dbają o siebie i z roku na rok dbają bardziej, a ilość ich kosmetyków zwiększa się. Być może to dobry pomysł na prezent. Dzień Chłopaka jest raz w roku i warto im coś podarować. Jeżeli jednak nie masz pomysłu na prezent, buziak na pewno wystarczy.

 

Sprawdź na kanale DermoTV co jeszcze mówiły dziewczyny podczas rozmów.

https://www.youtube.com/watch?v=odAVvSziKz0

 

 

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Powabna.com Pierwsze objawy ciąży Free Ebooks & Audiobooks Zostań PARTNEREM